Bielizna nocna i odzież z jedwabiu naturalnego

Polski producent

jedwabne opaski na oczy, które pozwolą zdrowo spać!

Znacie właściwości jedwabnych opasek na oczy? Oto kilka, które pozwolą spać spokojnie i zdrowo!
Najważniejsze – nawilżaj. Jedwab nie tylko nie wyciąga wilgoć ze skóry, ale ma naturalne właściwości nawilżające, dzięki czemu opaski na oczy polskiej marki BILQUIS są idealnym materiałem dla skóry i oczu. Sen w nich to prawdziwy “beauty sleep”. Naturalnie nawilżona skóra twarzy ma mniej linii i zmarszczek, co oznacza, że po przebudzeniu będziesz wyglądać pięknie. Inaczej jest z bawełną, która pochłania wilgoć i kremy zaaplikowane pod oczami zostają w opasce zamiast w naszej skórze.  
Bez śladu. Jedwab jest tak delikatny, że nie odciska się na skórze i nie zostawia zmarszczek lub śladów, które mogą być spowodowane noszeniem innych rodzajów masek na oczy i zostają z nami czasami na kilka godzin po przebudzeniu. 
Właściwości kojące. Opaski na oczy wykonane z jedwabiu są przewiewne, koją Twoją wrażliwą skórę, spowalniają procesy starzenia i zapewniają Ci właściwy sen. Pomagają w zmniejszeniu cieni pod oczami oraz spowalniają proces starzenia się skóry. Jedwab jest całkowicie naturalny i hipoalergiczny oraz zawiera naturalne białko i szereg aminokwasów, które pozytywnie wpływają na skórę i zachodzące w niej nocą procesy.

Nasze opaski nie tylko mają dobry wpływ na ZDROWY sen, ale również PIĘKNIE wyglądają, zapakowane w SYGNOWANE pudełko i torbę, doskonale nadają się na elegancki PREZENT. 

Artykuł Khaki showroom