Bielizna nocna i odzież z jedwabiu naturalnego

Polski producent

BILQUIS: Marka dla Wymagających Kobiet

Dostawa i zwrot

Aby śledzić swoje zamówienie wpisz jego numer w polu poniżej i naciśnij przycisk “Śledź”. Numer zamówienia znajdziesz na paragonie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie, który do ciebie wysłaliśmy.

Zamówienie

Produkty zamówione przez sklep internetowy bilquislove.com są wysyłane w ciągu 1-14 dni
roboczych*, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Dane do przelewu:
Mayka Group Sp. z o.o.
Nr konta: 06109000880000000143750806
* Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Przy zakupach powyżej 500 zł obowiązuje darmowa dostawa na terenie Polski.

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem: firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o, paczkomat: InPost.

W przypadku braku wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub potwierdzeniem wysyłki, bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki spam.

Zwrot towaru

Produkty zamówione na naszej stronie https://www.bilquislove.com możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Klient jest zobowiązany dostarczyć wraz z przesyłką zwrotną – paragon fiskalny. Prawo zwrotów nie dotyczy klientów instytucjonalnych – zakup dokonany na fakturę VAT.

Prawo zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne, indywidualne zamówienie ze szczególnym uwzględnieniem produktów personalizowanych oraz produktów pre-order.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać na adres mailowy: contact@bilquis.love oraz na adres Mayka Group Sp. z o.o. ul. Walecznych 66  lok.U-1 Warszawa 03-926. Przesyłkę ze zwracanym towarem należy wysłać niezwłocznie po zgłoszeniu zwrotu, w terminie do 7 dni od dnia wysłania oświadczenia.

Zwracany towar musi posiadać metki i nie może nosić śladów użytkowania. Zwracane artykuły należy przesłać w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie jest integralną częścią zamówienia.

Zwrot kosztów może potrwać do 14 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki pod powyższy adres. Dokładamy jednak wszelkich starań aby środki zostały zwrócone w możliwie najkrótszym czasie.