Bielizna nocna i odzież z jedwabiu naturalnego

Polski producent

BILQUIS: Marka dla Wymagających Kobiet

Jakie zalety posiada jedwab ręcznie malowany?

Szukasz ubrań, które wyróżnia oryginalna estetyka idąca w parze z najwyższym komfortem noszenia? Postaw na ubrania i akcesoria szyte z ręcznie malowanego jedwabiu. Jedwab zapewne kojarzy Ci się z delikatnością. To skojarzenie jest jak najbardziej trafne, gdyż materiał ten jest przyjemny dla skóry i przede wszystkim hipoalergiczny. Nie uczula ani nie wywołuje podrażnień. Oprócz tego jednak ma jeszcze wiele innych zalet. Jedną z nich jest wspomniana już możliwość ręcznego malowania. Co przemawia za wartością jedwabiu malowanego ręcznie? Sprawdźmy!

Dlaczego jedwab ręcznie malowany uznaje się za wyjątkowy?

Zdolność do przyjmowania barwników jest jedną z największych zalet jedwabiu, o której najmniej się mówi. Zwykle z zupełnie nieuzasadnionego powodu tę cechę uznaje się za mniej istotną niż np. lekkość materiału, elastyczność czy higroskopijność. W rzeczywistości jednak wcale nie powinna być pomijana. Zdolność do przyjmowania barwników ma bardzo duże znaczenie przede wszystkim dlatego, że daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych ubrań o bogatej kolorystyce i nietuzinkowym wzornictwie. Ręczne malowanie materiału to szansa na stworzenie unikatowych ubrań, które nie są dostępne w masowej sprzedaży. Dzięki temu jako klient możesz nabyć jedyną w swoim rodzaju rzecz, zaprojektowaną właśnie z myślą o Tobie.

Ręcznie malowane ubrania jedwabne zachowują wszystkie cechy naturalnego jedwabiu. Nadal zachwycają lekkością i delikatnością. Nie tracą też zdolności do pochłaniania wody, ale zyskują przy tym dodatkowy atut, jakim jest właśnie niepowtarzalny wygląd. Energetyczne wzory i bogactwo kolorów to idealny sposób na ożywienie i spersonalizowanie stylizacji, która wyraźnie odróżni się na tle sieciówkowych projektów. Warto przy tym pamiętać, że jedwab ręcznie malowany zachwyca nie tylko estetyką, ale i także jakością wykonania. Wzory i motywy nanosi się na materiał z niezwykłą precyzją, przez co całość jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Takiej jakości nie da się uzyskać przy masowej produkcji, dlatego ubrania z ręcznie malowanego jedwabiu można uznać za małe dzieła sztuki.