Bielizna nocna i odzież z jedwabiu naturalnego

Polski producent

BILQUIS: Marka dla Wymagających Kobiet

Dołącz do BILQUIS na Klif Design Days w Gdyni

 

Dołącz do BILQUIS na Klif Design Days w Gdyni!

Z radością informujemy, że BILQUIS weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu Klif Design Days, które odbędzie się w Gdyni od 4 do 8 czerwca! To niepowtarzalna okazja, aby poznać i zakupić unikalne produkty od 25 polskich marek z branży modowej, biżuteryjnej oraz beauty.

Szczegóły wydarzenia:

  • Daty: 4-8 czerwca 2024
  • Godziny: 10:00-20:00
  • Miejsce: Galeria Klif, Gdynia

Uroczyste otwarcie targów nastąpi 4 czerwca o godzinie 18:00, podczas którego odbędzie się pokaz mody prowadzony przez Tomasza Podsiadłego oraz stylistkę Galerii Klif, Katarzynę Kobielę, która już mieliśmy okazję poznać się w Trójmieście podczas innego wydarzenia. Pokaz zaprezentuje stylizacje łączące produkty polskich marek z ofertą dostępnych w Galerii Klif.

KLIF DESIGN DAYS to cykliczne wydarzenie, zaplanowane na trzy edycje: czerwcową, sierpniową i październikową. Targi to doskonała okazja do wsparcia lokalnych przedsiębiorców i odkrycia nowych, unikalnych produktów.

Zapraszamy wszystkich miłośników mody i designu do odwiedzenia nas w tych dniach. To niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć naszą kolekcję i poznać zespół BILQUIS. Śledźcie nasze przygotowania i kulisy wydarzenia na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Do zobaczenia na Klif Design Days!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach Klif Design Days oraz Pokazu Mody.